Mlieko Príkrmy Deti 1-3 roky Kozmetika Tehotenstvo O nás HiPP mLékárna

Registrácia

Milí rodičia, zaregistrujte sa a začnite využívať všetky výhody Baby Clubu HiPP !!! Pre začiatok stačí uviesť svoje meno, priezvisko, e-mailovú adresu a zvoliť si heslo. Ak nám oznámite aj vaše telefónne číslo a adresu, budeme s vami môcť lepšie komunikovať pri zasielaní výhier alebo vzorčekov na testovanie. Povinné ich zadanie ale nie je.

Naopak vás prosíme o zadanie údajov o vašom bábätku. Podľa nich vám budeme schopní zasielať ponuky, ktoré sú šité na mieru práve podľa veku vášho dieťatka. Čakáte dieťatko? Povedzte nám o tom a uveďte predpokladaný dátum pôrodu. Bez údajov o vašom bábätku alebo o dátume očakávaného prírastku do vašej rodiny nie je možné registráciu dokončiť.

Pridajte svoje bábätko

Napíšte nám o vašom dieťatku viac. Vďaka tomu budeme schopní lepšie cieliť ponuky vzoriek a nových produktov práve pre neho. Pridať môžete aj viac detí, produkty HiPP si obľúbi celá vaša rodina.

+ Ďalšie bábätko

Čakáte bábätko?

Povedzte nám o tom a uveďte predpokladaný dátum pôrodu. Ak už viete, či to bude chlapec alebo dievčatko, alebo dokonca máte vybrané meno, podeľte sa s nami. V HiPP pamätáme aj na tehotné mamičky.

+ Ďalšie bábätko

Adresa

 

Súhlasíte so zasielaním newsletteru na VÁŠ e-mail?