Mlieko Príkrmy Deti 1-3 roky Kozmetika Tehotenstvo O nás HiPP mLékárna
Prihlásiť / Registrovať
Kozmetika pre deti Čím je kozmetika HiPP Babysanft jedinečná?

Čím je kozmetika HiPP Babysanft jedinečná?

Pokožka každého bábätka je 5x tenšia a priepustnejšia ako pokožka dospelého. Preto na ošetrenie potrebujú kozmetiku s obzvlášť jemnou starostlivosťou, bez potenciálne alergénnych alebo škodlivých látok.  

Kozmetiku HiPP Babysanft sme vyvinuli s cieľom minimalizovať riziko vzniku alergií. Potenciálne škodlivým látkam, ako sú éterické a silikónové oleje, parabény, parafínový olej či PEG emulgátory sa striktne vyhýbame. 

Kosmetika HiPP je bez škodlivin

  • BEZ alkoholu
  • Bez parfumov, ktoré môžu vyvolať alergickú reakciu
  • BEZ éterických olejov
  • BEZ PEG emulgátorov
  • BEZ parabénov
  • BEZ parafínového oleja
  • BEZ silikónového oleja

Kozmetické prípravky HiPP obsahujú rastlinné oleje, ktoré citlivá detská pokožka dobre znáša. Okrem iného obsahujú vzácny bio mandľový olej.

Mandľový olej predstavujejeden z najcennejších a najdrahších olejov v prípravkoch starostlivosti o pleť. Je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, ktoré sú pokožkou veľmi dobre znášané, majú pozitívny účinok na suchú pokožku, starajú sa o ňu a chránia ju. Mandľový olej tiež obsahuje prírodný vitamín E (tokoferol), ktorý je antioxidačný (zachytáva voľné radikály), a tým chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi.

TIP: Viete, že kozmetika HiPP sa hodí pre celú rodinu a často si ju pre seba kupujú aj dospelí s citlivou pleťou?

Objavte pre svoju rodinu kozmetiku Babysanft - krémy a telové mlieka, čistiace vlhčené obrúskyzábavnú kozmetiku do kúpeľa a starostlivosť o pokožku proti striám pre budúce mamičky. Máte tak istotu bezpečného zloženia a kvalitných surovín. Pokiaľ vám naviac nie je ľahostajná pohoda zvierat, poteší vás, že HiPP kozmetika je vegan friendly.

 

Kvalitní dětská kosmetika HiPP

Sdílejte
na Facebooku 
Pokračovať cez FB