Mlieko Príkrmy Deti 1-3 roky Kozmetika Tehotenstvo O nás HiPP mLékárna
Prihlásiť / Registrovať
Čo je nové Nové ovocné a musli tyčinky so zvieratkami

Nové ovocné a musli tyčinky so zvieratkami

Do zvieracej rodinky BIO ovocných kapsičiek a tyčiniek pribudli ďalšie postavičky a príchute. Pridajte do svojej zbierky leva, žirafu, zebru, geparda a slona.  

Ovocné a musli tyčinky HiPP

HiPP ovocné tyčinky a BIO Müsli tyčinky predstavujú vďaka vláknine zo sušeného ovocia a obilnín ideálnu desiatu. Sú bez pridaného cukru, prirodzene sladené ovocím.

Táto zdravá desiata si bude rozumieť s ďalšími členmi rodinky HiPP HiPPis:

  • Ovocnými kapsičkami pre deti od 4. a 5. ukončeného mesiaca z BIO ovocia. HiPP ovocné kapsičky sú bez pridaného cukru a nie sú prisladzované ani ovocnými koncentrátmi.
  • Ovocnými smoothies  - výdatnými nápojmi z BIO ovocia pre deti od jedného roku riedenými jablčným džúsom s nízkou kyslosťou, takže sa výborne hodia na uhasenie detského smädu.  
  • Ovocnými HiPPis Šport pre malých neposedníkov od 1 roku. Vďaka banánu a cereáliám obsahujú viac uhľohydrátov, a preto rýchlo doplnia energiu na hranie alebo cvičenie.

Viete, že pri každej kapsičke HiPP teraz nájdete pod zadnou etiketou nálepku jedného z celkovo 20 Hippis zvieratiek, ktoré môžete s deťmi lepiť na plagátik HiPP farmy?

HiPP zvieratka pod zadnou etiketou kapsiček Hipp

 
Sdílejte
na Facebooku 
Pokračovať cez FB