Malí objavitelia HiPP

Malí objavitelia

HODNOTENIE OD UŽÍVATELOV

Váš názor nás zaujíma, a preto priebežne vyhlasujeme testovacie akcie produktov HiPP. Vysokú kvalitu a vyvážené zloženie našich výrobkov nám pravidelne potvrdzujú laboratórne testy a kontroly, napriek tomu je pre nás mimoriadne významné tiež hodnotenie spotrebiteľov. Sledujte aktuálne testovacie akcie a staňte sa súčasťou nášho tímu. Vyskúšajte spolu s deťmi naše produkty vrátane noviniek a povedzte nám, ako ste boli spokojní.

Malí objavitelia už testovali HiPP Babysanft Pleťový olej a HiPP Špagety s morskou rybou a zeleninou v smotanovej omáčke. V oboch prípadoch dali našim výrobkom skvelú známku 4,8 (z 5 možných). Testovaná novinka HiPP Babysanft Šampón "Vlasy a Telo" dokonca získala od vás ešte o desatinu viac! Pozrite si ich hodnotenia a komentáre z objavovania sveta produktov HiPP.

Hodnotenie od užívatelov

Zaujíma vás, ako si v hodnotení viedli jednotlivé výrobky? Pozrite sa, akých výsledkov dosiahli! Hodnotili by ste rovnako alebo máte iný názor? Výsledky môžete preveriť aj vo svojom súkromnom domácom testovaní:-)

HiPP Babysanft Šampón
4,9

HiPP Babysanft Šampón "Vlasy & Telo"

Špagety s morskou rybou a zeleninou v smotanovej omáčke
4,8

Špagety s morskou rybou a zeleninou v smotanovej omáčke

HiPP Babysanft Pleťový olej
4,8

HiPP Babysanft Pleťový olej